santa-coca-cola

O TYM JAK MIKOŁAJ MNIE OSZUKAŁ / HOW SANTA TRICK ME

Dzisiaj krótko o tym jak Mikołaj mnie oszukał.

Czekałam 27 lat na ten moment, by wreszcie zobaczyć co Coca-Cola skrywa w swoich rozsławionych na cały świat świątecznych ciężarówkach. Stały się one swoje rodzaju symbolem świąt. Jak tylko dowiedziałam się, że w St Edmunds Bury, jakieś 40 minut pociągiem od Cambridge, będzie możliwość zobaczenia z bliska naszej gwiazdy, nie wahałam się ani chwili. Szybko wzięłam wolne i pognałam na spotkanie z Mikołajem ciesząc się jak małe dziecko, że wreszcie zobaczę co jest w środku wspomnianej ciężarówki.

Wyobraźcie sobie moje rozczarowanie w momencie jak zobaczyłam, że ciężarówka jest mniejsza od mojego mieszkania (ok tutaj może wyolbrzymiam, ale do tej z reklam się nie umywała), a Mikołaj nawet się nie pofatygował na miejsce. Co więcej – zamknięta była na 4 spusty. Nieładnie. Po Coca-Coli spodziewałam się chyba nieco więcej.

No nic. Zostawiam was z kilkoma zdjęciami z tego wydarzenia. Końcem końców wreszcie ruszyłam się gdzieś poza granice Cambridge.


 

Today post is about how Santa trick me.

I was waiting for that day 27 years to finally find out what world famous Coca-Cola Christmas trucks are hiding inside. They are kind of christmas symbols right now. So when I find out that the will be in St Edmunds Bury, about 40 minutes from Cambridge, I didn’t think too long. Quickly organise some holidays at work and went for my meeting with Santa happy like never, that finally I will make it.

Imagine my face when I find out that truck is smaller then my flat (ok maybe I’m exaggerating a bit but still much smaller then ones form TV adverts), and Santa didn’t even bothered to come. What’s more – Christmas truck was locked. Not nice. After company like Coca-Cola I was expecting much more.

Anyway, I am leaving you with a few photos from my little trip. In the end it wasn’t so bad. Finally I went somewhere farther then Cambridge.

santa-sign

 

cola-truck-up

carousel

coca-cola-trolley

cola-truck_front

cola-old-glow

 

Share

About Bogusia

During the day a little traveller, seeker, dreamer who believes in unicorns and at night saves the world. Someone who never stops smiling and believes it is never too late to make life count.. // W ciągu dnia mały podróżnik, poszukiwacz, marzyciel wierzący w istnienie jednorożców, a w nocy ratuje świat. Ktoś kto zawsze się śmieje i uparcie wierzy w to, że nigdy nie jest za późno nadać życiu jakiś sens.

You May Also Like