1

About

Wszystko zaczęło się w marcu 2015 roku. Razem z Angeliką wpadłyśmy na pomysł założenia wspólnego bloga. Bardzo zaangażowałyśmy się w niego, aby wszystko było tak jak powinno. Życie pokazało, że nasze drogi troszkę się rozeszły – każda z nas dąży do czegoś innego i ma inne plany na przyszłość. Każda z nas prowadzi teraz swojego bloga. Messbyus został ze mną, a Angelikę możecie teraz czytać na adreamerslife.pl.

Mam straszny sentyment do messbyus, dlatego nazwa została ta sama, jednak musiałam wprowadzić kilka zmian na stronie, aby wszystko było bardziej po mojemu.

To teraz o mnie.

Jestem Bogusia, aka Bogu. W ciągu dnia mały podróżnik, poszukiwacz, marzyciel wierzący w istnienie jednorożców, a w nocy po prostu bohater ratujący świat. Ktoś kto zawsze się śmieje i uparcie wierzy w to, że nigdy nie jest za późno, aby nadać życiu jakiś sens.

Zapomniałabym… czasami też biegam.

Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej.  Zapraszam również na instagramka i facebooka.

contact@messbyus.com

 


 

1509012_10204625290736663_4007377714417828085_n
Everything began in march 2015. Together with Angelika we came up with the idea to create our blog. We really worked hard for everything to be like it should be. After a while it turned out that our life paths are slightly different and we have different expectations for the future. So now both of us have our own blog. I stayed with messbyus and Angelika created adreamerslife.pl.
 
I have a huge sentiment for messbyus, so that is why I didn’t change the name, but I have to make some changes on the website, more in my style.

So now about me.

My name in Bogusia, aka Bogu. During the day a little traveller, seeker, dreamer who believes in unicorns and at night saves the world. Someone who never stops smiling and believes it is never too late to make life count.

Oh I nearly forgot.. sometimes I also run. 

Hope you will enjoy and stay with me for a while. Check also my Instagram and Facebook.

contact@messbyus.com